مشاوره سئو

مسیر روشن می‌شود...

اگر به دنبال افزایش بازدید و فروش بیشتر از طریق گوگل هستید باید روی سئوی سایتتان سرمایه‌گذاری کنید. با تکیه بر تخصص و تجربه یک مشاور سئو، می‌توانید علاوه بر پشت سر گذاشتن رقبا، بر دانش خود در زمینه سئو بیافزایید.

مشاوره-سئو

خدمات مشاوره سئو نردبان

استراتژی سئو هر سایت مختص همان سایت است. با بهره‌گیری از خدمات مشاوره سئو حرفه‌ای گروه نردبان، تمام جوانب و زوایای الزامی برای بهینه‌سازی سئوی یک سایت پوشش داده می‌شود. 

سئوی-تکنیکال

آنالیز سئو سایت

سایت شما به دقت توسط مشاور سئو از جنبه‌های مختلف ارزیابی شده و نقاط ضعف و قوت در سئوی سایت به اطلاع شما خواهد رسید. آنالیز سئو نردبان پیش از جلسه مشاوره شامل سئو تکنیکال، توصیه‌های محتوایی، بهبود سرعت سایت، لینک‌سازی هدفمند و ساختار اطلاعاتی خواهد بود.

جستجوی-کلیدواژه-در-سئو

مشاور سئو سایت با بهره‌مندی از ابزارهای مختلف اقدام به جمع آوری و اولویت بندی کلمات مختلف برای کارفرما کرده و به شما کمک خواهد کرد اهداف واقع بینانه و زودبازده برای کسب رتبه در کلمات کلیدی مختلف تعریف کنید. 

آنالیز-رقبا-سئو

آنالیز رقبا

آنالیز رقبا و اطلاع از نقاط قوت و ضعف رقبای برتر یکی از بخش‌های اصلی خدمات مشاوره سئوی سایت در نردبان است. مشاور سئو با بررسی جنبه‌های مختلف سئوی سایت از جمله سئوی آن‌پیج، سئوی تکنیکال، استراتژی محتوایی و تجربه کاربری به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید جایگاه رقبا در صفحات جستجو گوگل را تصاحب کنید. 

تجربه-کاربری-سئو-

راهنمایی در پیاده‌سازی سئو

بخشی از خدمات مشاوره سئو نردبان راهنمایی درباره نحوه پیاده‌سازی نکات سئو در پلتفرم‌های مختلف است. مشاور سئو برای پیاده‌سازی جنبه‌های مختلف سئو در کنار تیم طراحی سایت و برنامه نویسی شما خواهد بود. تغییرات انجام شده توسط برنامه نویسان توسط مشاور سئو مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهد گرفت.

ساختار-اطلاعاتی-مناسب

مشاوره در بازطراحی سایت

تغییر ظاهر سایت فراتر از جنبه‌های بصری است. اگر قصد بازطراحی سایت را دارید باید از یک مشاور سئو کمک بگیرید تا از اشتباهات خسارت بار که منجر به از بین رفتن ترافیک سایت می‌شوند جلوگیری کنید. نردبان مشاوره لازم را بهبود نرخ تبدیل، حفظ جایگاه کنونی و اقدامات لازم برای بهره‌مندی حداکثری از سایت با طراحی جدید را خواهد داد.

بهینه-سازی-نرخ-تبدیل

طراحی استراتژی سئو

مشاور سئو اطلاعات بدست‌آمده از آنالیز سئو و کلمات کلیدی سایت را برای طراحی نقشه راه و استراتژی سئو استفاده خواهد کرد. مشاور سئو مسیر پیشرفت شما را طرح ریزی میکند. گام اول بیشترین تغییر در کوتاه ترین زمان ممکن است. در خدمات مشاوره سئو نردبان، نقشه راه بر اساس اهداف شما و رتبه کنونی‌تان، پروژه های کوتاه مدت و بلند مدت سئو را تعریف می‌کند.

سلمان محمدی

متخصص و مشاور سئو

من سلمان محمدی مدیر گروه دیجیتال نردبان و کارشناس ارشد مهندسی برق از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی هستم. سالهاست که با علاقه‌ی فراوان به پژوهش و فعالیت در حوزه سئو و بازاریابی موتورهای جستجو می‌پردازم. باعث افتخار است که تجربه‌ی 8 ساله‌‌ام در زمینه سئو را با شما به اشتراک بگذارم. به این امید که کسب و کار شما از همه‌ی ابزارهای ممکن برای پیشرفت در فضای وب بهره‌مند شود.
تمامی پروژه‌های مشاوره سئو زیر نظر من انجام خواهد شد. سابقه‌ی من طیف وسیعی از پروژه‌ها از سئوی فروشگاهی و سئو اینترنشنال گرفته تا سئوی گردشگری و وب‌سایت‌های B2B و همچنین تنظیم و پیاده‌سازی استراتژی محتوایی موثر برای بهبود رتبه سایت را شامل می‌شود.
طراحی و پیاده‌سازی استراتژی‌ِ تولید محتوا و رفع مشکلات سئو تکنیکال در کنار بهبود تجربه کاربری و لینک‌سازیِ هدف‌مند راهکارهای مورد علاقه من برای بهبود سئوی سایت است. تسلط همه جانبه بر این راهکارهاست که کسب رتبه‌های برتر گوگل و در نتیجه افزایش بازدید را برای یک وبسایت ممکن می‌سازد.
بی شک موفقیت در سئو نیازمند همکاری و ارتباط موثر با تیم‌های تولید محتوا و برنامه‌نویسی است. یک مشاور سئو خوب می‌داند موفقیت پروژه تنها به او وابسته نیست. از این رو تلاش من مدیریت تیم و برقراری ارتباط موثر با افراد دخیل در یک کسب و کار اینترنتی است.

salm

همین حالا برای دریافت مشاوره سئو تماس بگیرید

چرا به
مشاور ســــئو
نیاز دارید؟

تجربه ناکافی در سئو

یادگیری و پیاده‌سازی جنبه‌های مختلف سئو امری زمانبر است. تخصص و تجربه یک مشاور سئوی حرفه‌ای ضمن جلوگیری از اشتباهات مخرب به شما در اولویت‌بندی و اجرای درست تکنیک‌های مختلف سئو کمک خواهد کرد.

عدم وجود استراتژی سئو

برای موفقیت در سئوی سایت باید نقاط ضعف و قوت رقبا را به دقت بررسی کرده و از داده‌های موجود در ابزارهای مختلف آنالیزِ وب، نظیر گوگل سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس نهایت استفاده را ببرید. یک مشاور سئو مجرب استراتژی شما برای استفاده از این ابزارها را تعیین می‌کند.

بودجه محدود

برون‌سپاری کلیه اقدامات لازم برای بهینه سازی سایت به یک شرکت سئو، هزینه‌ای دربردارد که خارج از توان بسیاری از کسب‌وکارهاست. با بهره‌گیری از دانش و تجربه یک مشاور سئو، خودتان می‌توانید سئوی سایت را مدیریت کرده و در هزینه‌ها صرفه جویی کنید.

تغییرات پیوسته در الگوریتم گوگل

الگوریتم رتبه بندی نتایج در گوگل دائما در حال تغییر است. با بهره مندی از خدمات مشاوره سئو حرفه‌ای نردبان، از پیاده‌سازی به موقع تغییرات مطابق با بروزرسانی‌های الگوریتم گوگل اطمینان حاصل کنید. چنین اقداماتی تفاوت شما را با رقبا رقم می‌زند.

سوالات متداول در مورد خدمات مشاوره سئو​

مشاوره سئو به ارائه مشاوره و راهنمایی‌های حرفه‌ای به صاحبان کسب و کار، برندها و مدیران سایتی که به دنبال بهبود رتبه در گوگل و افزایش بازدید سایت خود هستند، اشاره دارد. مشاوران سئو متخصصین در زمینه بهینه سازی موتور جستجو (سئو) برای افزایش بازدید سایت و کسب رتبه‌های برتر در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) هستند.

  1.  اگر قصد تاسیس یک سایت و کسب وکار اینترنتی را دارید از یک مشاور سئو درباره انتخاب نام دامنه، تکنولوژی مورد استفاده در طراحی سایت، استراتژی سئو، الزامات فنی در طراحی سایت،  استراتژی محتوایی و طراحی ساختار اطلاعاتی سایت کمک بگیرید.
  2.  اگر مدیر یک کسب و کار هستید و نیروی تولید محتوا و آشنا به سئو در اختیار دارید جهت بهره‌مندی حداکثری از منابع موجود می‌توانید از مشاوره سئو استفاده کنید. مشاوره سئو با انتقال دانش به تیم محتوا و برنامه نویسی سایت به شما کمک خواهد کرد تا استراتژی سئو خود را بهبود بخشید.
  3. اگر قصد تغییرات اساسی در سایت و بازطراحی سایت دارید مشاور سئو به شما کمک خواهد کرد تا از کاهش رتبه در گوگل و کاهش ترافیک ناشی از تغییر ساختار و رابط کاربری  جلوگیری کنید.
  4. اگر در یکی از جنبه‌های سئو نیاز به راهنمایی و سوال از یک متخصص دارید. در صورتی که سایت شما دارای مشکلات یکی از مشکلات سئو تکنیکال است و به دنبال راهکار درست هستید یک مشاور سئو با بررسی سایت شما راهکار مناسب را در اختیار شما خواهد گذاشت.

زمان جلسات مشاوره سئو یک ساعت است. این زمان با هماهنگی قبلی و توافق کارفرما قابل افزایش است.

جلسات مشاوره سئوی ساعتی به دو صورت برگزار می‌شود:

  1. جلسات مشاوره بدون آمادگی قبلی: در این حالت مشاور سئو در جلسه کارفرما حاضر شده و در جلسات با تایم مشخص به پاسخگویی سوالات کارفرما می‌پردازد. قیمت مشاوره سئو در این حالت ساعتی یک میلیون و پانصد تومان است.
  2. همراه با آمادگی قبلی: در این حالت کارفرما سوال خود را قبل از جلسه مشاوره برای نردبان ارسال می‌کند. تیم نردبان و مهندس سلمان محمدی به بررسی جنبه‌های مختلف مساله و سایت کارفرما خواهند پرداخت و با آمادگی کامل در جلسه کارفرما حاضر خواهند شد. قیمت این مدل جلسات مشاوره ساعتی دو میلیون تومان است.

در همکاری‌های بلندمدت هزینه مشاوره سئو بصورت ماهانه و بسته به نیازمندی‌های کارفرما، تعداد جلسات و بررسی وضعیت سایت مشخص خواهد شد.

در صورتی که بودجه محدودی دارید و یا در یکی از حوزه‌های خاص سئو نیازمند راهنمایی و مشاوره هستید می‌توانید درخواست جلسه مشاوره بصورت ساعتی داشته باشید.

جلسات مشاوره ساعتی بصورت ویدیوکال و از طریق اسکایپ برگزار می‌شود. در پروژه‌های بلندمدت، جهت آموزش تیم محتوا و افزایش بهره‌وری برخی از جلسات بصورت حضوری برگزار می‌شود.

به این مطلب چند ستاره می‌دهید؟ (کمترین امتیاز سمت راست، بیشترین امتیاز سمت چپ)
(تعداد رای: 10 – امتیاز میانگین: 4.5)

بله، امکان عقد قرارداد ماهانه مشاوره سئو برای کسب‌وکارهای مختلف وجود دارد. مبلغ اینگونه قراردادها پس از بررسی اولیه نیازمندی‌های کارفرما، وضعیت وبسایت و مدت زمان پروژه مشخص خواهد شد.

فرم-مشاوره سئو و طراحی سایت

شروع یک همکاری موفق

برای بهره‌مندی از خدمات مشاوره سئوی ما کافی است فرم زیر را پر کنید. همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

فهرست مطالب