سایتت توی یه چشم به هم زدن باز میشه!

خدمات افزایش سرعت سایت

با خدمات افزایش سرعت سایت ما زمان بارگذاری سایت و تجربه کاربری سایتتان را بهبود دهید، رتبه بیشتری در گوگل کسب کنید و فروشتان را افزایش دهید.

خدمات-افزایش-سرعت-سایت

خدمات افزایش سرعت بارگذاری سایت

خدمات-طراحی-سایت-نردبان

افزایش سرعت
سایت‌های وردپرسی

سایت‌های وردپرسی غالبا بدلیل استفاده از افزونه‌های زیاد و نامناسب، قالب‌های ضعیف، کش نکردن صفحات و بارگذاری عکس‌های حجیم نیازمند بهینه سازی سرعت هستند. خدمات افزایش سرعت سایت وردپرسی به شما کمک خواهد کرد تا ضمن افزایش سرعت سایت وردپرسی، ظاهر سایت و عملکرد بخش‌های مختلف سایت حفظ شود.

بهبود Core Web Vitals و
پیج اسپید اینسایت گوگل

بهبود Core Web Vitals و نمره سایت در پیج اسپید اینسایت گوگل از اقدامات ضروری برای بهبود تجربه کاربری (UX) و افزایش رتبه در گوگل است. نردبان با بررسی دقیق کدهای سایت و بهینه سازی صفحات سایت به بالابردن عملکرد سایت شما در شاخص‌های CLS، LCPو INP کمک میکند تا امتیاز بالاتری در پیج اسپید اینسایت بگیرید.

کاهش زمان بارگذاری سایت
زیر 3 ثانیه

طبق آمار 53% از کاربران موبایل اگر زمان بارگذاری سایت بیشتر از ۳ ثانیه طول بکشد سایت را ترک می‌کنند. ما با انجام تکنیک‌های پیشرفته افزایش سرعت و کاهش تعداد ریکوئست‌ها، زمان لود سایت را کاهش می‌دهیم. کاهش زمان لود سایت باعث افزایش تعامل کاربران و بهبود سئو خواهد شد.

فاکتورهای تاثیرگذار در سرعت سایت

خدمات افزایش سرعت وبسایت ما شامل چه مواردی است؟

سرعت سایت شما چقدر است؟

منظور از سرعت سایت مدت زمانی است که یک صفحه اینترنتی بصورت کامل بارگذاری شده و برای کاربران قابل استفاده می‌شود. زمان بارگذاری سایت شامل زمان لازم برای لود شدن همه عناصر صفحه نظیر متن‌ها، عکس‌ها، ویدیوها و فایل‌های CSS و JS است.
سرعت سایت یکی از فاکتورهای حیاتی در تجربه کاربری، SEO و رنکینگ گوگل است. افزایش سرعت سایت ضمن ایجاد رضایت بیشتر برای کاربران، نرخ پرش (‌Bounce Rate) را کاهش داده و منجر به افزایش رتبه سایت در گوگل می‌شود. برای اندازه گیری سرعت سایت باید از ابزارهای تست سرعت سایت استفاده کنید.
ابزارهای مختلفی برای تست سرعت سایت نظیر GTMetrix و ابزار رسمی گوگل Google Page Speed Insight وجود دارد. تست سرعت سایت اولین قدم برای ارزیابی وضعیت سایت از نظر سرعت و بهبود آن است.

برای تست سرعت سایتتان، آدرس سایت را وارد کرده و روی دکمه تست سرعت کلیک کنید

تست سرعت سایت توسط پیج اسپید اینسایت گوگل

مزایای افزایش سرعت سایت

افزایش رتبه گوگل

سرعت سایت (Page Speed) یکی از فاکتورهای مهم در الگوریتم رتبه دهی گوگل است. سایت‌های سریع باعث رضایت بیشتر کاربران شده و تجربه کاربری بهتری می‌سازند. تجربه کاربری از فاکتورهای مهمی است که موتورهای جستجو برای رتبه دهی سایت‌ها استفاده می‌کنند.
همچنین ربات گوگل مدت زمان محدودی را برای بررسی صفحات سایت شما در بازه‌های زمانی مختلف در نظر می‌گیرد که به آن بودجه خزش (Crawling Budget) می‌گویند. سرعت بارگذاری بالای صفحات باعث می‌شود تا ربات گوگل در این بازه‌های زمانی بتواند صفحات بیشتری از سایت را بررسی کند، سریعتر صفحات جدید سایت را ببیند و زودتر متوجه تغییرات صفحات مختلف در سایت شود. در نتیجه سایت‌هایی که سریعتر لود می‌شوند احتمال بیشتری برای رسیدن به رتبه‌های برتر در موتور جستجوی گوگل دارند.

نرخ تبدیل (Conversion Rate) به معنی درصدی از بازدیدکنندگان سایت است که اقدامات مطلوب شما نظیر ثبت سفارش، انجام خرید، پر کردن فرم، تماس تلفنی و … را انجام می‌دهند. شاخص نرخ تبدیل اهمیت زیادی در ارزیابی میزان تاثیرگذاری سایت دارد. بالابودن نرخ تبدیل به معنی موفقیت سایت در متقاعد کردن کاربران در انجام اقدامات مد نظر ما و رسیدن به اهداف کسب و کار و افزایش فروش سایت دارد.

سرعت سایت تاثیر شدیدی بر نرخ تبدیل دارد. لود شدن سریع صفحات مختلف سایت، احتمال ترک سایت توسط کاربران را کاهش می‌دهد. مطالعات نشان داده که هر یک ثانیه تاخیر در زمان لود سایت، باعث کاهش ۷ درصدی نرخ تبدیل می‌شود. سرعت سایت مخصوصا در سایت‌های فروشگاهی که کاربران باید تعداد زیادی محصول، صفحه دسته بندی محصول و … را بررسی کنند اهمیت زیادی دارد و تاثیر زیادی بر میزان فروش سایت فروشگاهی دارد.

 

سرعت سایت مستقیما روی مدت زمان سپری شده توسط کاربران در سایت (Time on site) اثر می‌گذارد. کارکردن با یک سایت کند برای کاربران سخت و حوصله سر بر است. داشتن یک سایت سریع منجر به افزایش زمان سپری شده توسط کاربران سایت شده و به آن‌ها کمک می‌کند صفحات بیشتری را در سایت مشاهده کنند و بهتر در سایت گردش کنند. 
سرعت سایت باعث بهبود تصویر برند شما نیز می‌شود و کاربران را تشویق می‌کند که دوباره از سایت شما بازدید کنند. علاوه بر این موتورهای جستجو نظیر گوگل، زمان سپری شده در سایت را به عنوان یک سیگنال مثبت تلقی می‌کنند، و افزایش زمان سپری شده توسط کاربران باعث افزایش رتبه در گوگل می‌شود.

تجربه کاربری (User Experience) سایت به معنی نحوه تعامل کاربران با سایت است و شامل جنبه‌های مختلف نظیر ناوبری سایت، دسترسی پذیری محتوا، جذابیت بصری و رضایت کلی کاربران است. سرعت لود شدن سایت از عناصر حیاتی تجربه کاربری است. یک سایت پر سرعت، امکان دسترسی سریعتر به صفحات مختلف سایت را فراهم می‌کند. 

تجربه کاربری خوب سایت، بازدیدکنندگان را جذب کرده و آن‌ها را تشویق می‌کند محتواهای بیشتری را ببینند و اقدامات هدف را انجام دهند. تجربه کاربری خوب باعث وفاداری بیشتر مشتریان شده و تصویر برند را بهبود می‌دهد. 

مطالعات مختلف نشان داده است که گوگل با استفاده از اطلاعات کاربران در مرورگر کروم، به ارزیابی جنبه‌های مختلف تجربه کاربری سایت‌ها پرداخته و از این اطلاعات در الگوریتم رتبه دهی خود استفاده می‌کند.

یک سایت کند عموما نیازمند منابع سرور بیشتری برای ارسال محتوا به کاربران است. مصرف بیشتر منابع سرور باعث افزایش هزینه‌ی هاست، هزینه پهنای باند و هزینه CDN می شود که این هزینه مخصوصا در سایت‌های شلوغ و دارای ترافیک بالا چشمگیر است.

بهینه سازی سرعت سایت میزان منابع سرور مورد نیاز برای پردازش هر صفحه را کاهش می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا از هزینه‌های میزبانی سایت بکاهید.

 کند بودن سایت باعث مصرف بیشتر منابع سرور شده و میزان مصرف برق سرورها در دیتاسنتر را افزایش می‌دهد. سایت‌های سریع نیازمند انرژی کمتری برای عملکردشان هستند.

بهینه سازی سرعت سایت باعث کاهش مصرف انرژی در دیتاسنترها شده و میزان انتشار کربن و گازهای گلخانه‌ای را کاهش می‌دهد و به حفظ محیط زیست و جلوگیری از گرمتر شدن زمین کمک می‌کند.  

اگر دوست دارید بدانید با هر بار بازدید سایتتان چقدر CO2 تولید می‌شود از این ابزار استفاده کنید.

مزایای خدمات افزایش سرعت ما

بالاترین کیفیت خدمات بالابردن سرعت لود سایت

تضمین کیفیت

بهترین نتایج ممکن

انجام خدمات افزایش سرعت سایت در ۳ روز

تحویل 3 روزه

زمان اهمیت دارد

امتیاز بالای 90 در page speed insight , gtmetrix

امتیاز 90+

در پیج اسپید اینسایت

زمان بارگذاری زیر ۳ ثانیه

زیر 3 ثانیه

زمان بارگذاری سایت

نمونه کارهای افزایش سرعت سایت

استودیو ایکاس

افزایش سرعت سایت شرکتی چند زبانه، ساخته شده با وردپرس و المنتور
ثانیه
0
94 موبایل
100 دسکتاپ

اعتماد یدک

افزایش سرعت سایت فروشگاهی ساخته شده با وردپرس و ووکامرس
ثانیه
0
87 موبایل
98 دسکتاپ

آژانس تبلیغاتی گاو بنفش

افزایش سرعت سایت خدماتی ساخته شده با وردپرس و المنتور
ثانیه
0
92 موبایل
99 دسکتاپ

Audley's International

افزایش سرعت سایت وردپرسی ساخته شده با وردپرس و قالب Avada
ثانیه
0
86 موبایل
99 دسکتاپ

مراحل انجام سفارش افزایش سرعت سایت

1
بررسی وضعیت سرعت سایت

بررسی اولیه سایت و تخمین هزینه

افزایش سرعت در سایت‌های مختلف با توجه به قالب و افزونه‌های سایت رویکرد متفاوتی دارد. پس از ارزیابی اولیه سایت، هزینه افزایش سرعت سایت به مشتری اعلام می‌شود. تعرفه خدمات افزایش سرعت سایت بین ۳ تا ۱۰ میلیون تومان متغیر است.

ثبت سفارش و پرداخت هزینه افزایش سرعت

پرداخت هزینه و اعطای دسترسی‌ها

بعد از توافق روی اهداف پروژه و مبلغ خدمات بهبود سرعت سایت، کارفرما هزینه را واریز می‌کند و دسترسی‌های لازم (کنترل پنل وردپرس و هاست) را برای نردبان ایجاد کند.

2
بررسی وضعیت سرعت سایت

انجام اصلاحات و بهینه‌سازی سرعت

ما با بررسی دقیق قالب سایت، افزونه‌های استفاده شده با استفاده از افزونه‌های افزایش سرعت و انجام تکنیک‌های پیشرفته برای بهبود حداکثری سرعت سایت تلاش خواهیم کرد. عموما زمان لازم برای اجرای خدمات افزایش سرعت ۳ روز کاری است.

3
مرحله نهایی افزایش سرعت سایت

تحویل سایت به کارفرما

پس از اتمام پروژه گزارشات مربوطه درباره خروجی پروژه به کارفرما اعلام شده و وبسایت به کارفرما تحویل داده شده و آموزش‌های لازم برای حفظ سرعت سایت به کارفرما ارائه می‌شود.

4
seo rocket

پرسش‌های متداول درباره افزایش سرعت سایت

تعرفه خدمات افزایش سرعت سایت ما بین ۳ تا ۸ میلیون تومان متغیر است. قیمت افزایش سرعت سایت برای سایت‌های مختلف متفاوت است و بستگی به عوامل مختلفی دارد. عواملی مانند وضعیت فعلی سرعت سایت، قالب سایت، صفحه ساز استفاده شده، افزونه‌های استفاده شده و حجم کار بر قیمت افزایش سرعت اثر گذار است. 

تضمین ما رسیدن به نمره پیج اسپید اینسایت بالای ۹۰ است. 

هاست تاثیر زیادی بر سرعت سایت دارد و ممکن است هاست شما کیفیت لازم را نداشته باشد. 

همچنین ممکن است بدلیل استفاده از قالب‌های نامناسب و افزونه‌های مختلف امکان رسیدن به این هدف میسر نباشد و یا نیازمند اقداماتی باشد که خارج از حوزه خدمات افزایش سرعت سایت است. عموما قبل از شروع پروژه این موارد به اطلاع شما خواهد رسید.

بهبود سرعت سایت و استفاده از خدمات افزایش سرعت سایت باعث می‌شود تا تجربه کاربری سایت را بهبود دهید، رتبه بهتری در گوگل بگیرید و نرخ تبدیل سایت و میزان فروش سایت را افزایش دهید.

استفاده از خدمات افزایش سرعت حرفه‌ای به شما کمک می‌کند تا یکبار برای همیشه مشکل سرعت سایتان را حل کنید. نردبان تجربه اجرای موفق پروژه‌های بهبود سرعت سایت‌های مختلف نظیر: افزایش سرعت سایت وردپرسی، افزایش سرعت سایت فروشگاهی ووکامرسی، افزایش سرعت سایت‌های المنتوری و کدنویسی شده را دارد.

برای اندازه گیری سرعت سایت باید از ابزارهای تست سرعت سایت نظیر GTMetrix و Page Speed Insight استفاده کنید.  

ابزارهای دیگری برای تست سرعت سایت وجود دارد اما در نهایت هدف استفاده از این ابزارها، بررسی وضعیت سرعت سایت در یک شرایط پایدار است و ابزارهای مختلف تفاوت چندانی با هم ندارند.

سرعت قابل قبول برای یک سایت عموما باید زیر ۳ ثانیه باشد. پیشنهاد گوگل رساندن نمره پیج اسپید اینسایت سایت به بالای ۹۰ است. 

افزایش سرعت سایت یک بحث فنی است و جز اقدامات مربوط به سئوی تکنیکال است.  پیش نیاز موفقیت در افزایش سرعت یک سایت، آشنایی با نحوه عملکرد وبسایت‌ها و طراحی سایت، نحوه عملکرد مرورگرها، آشنایی با HTML CSS JS و تسلط بر وردپرس و افزونه‌های مختلف افزایش سرعت نظیر wp rocket، lite speed cache، Perfmatters است. 

اگر تسلط کامل روی تکنیک‌های بهینه سازی سرعت سایت نداشته باشید،  ممکن است ظاهر سایت به هم بریزد یا برخی از قابلیت‌های سایت از کار بیفتد.

اگر قصد ندارید برای افزایش سرعت سایتتان هزینه کنید می‌توانید ویدیوی آموزش افزایش سرعت سایت وردپرسی در یوتیوب نردبان را از اینجا ببینید و خودتان سرعت سایت وردپرسی را افزایش دهید.

هاست زیرساخت سایت شماست و استفاده از هاست ارزان و بی کیفیت همه زحماتی که برای سایت و سئو کشیدید را هدر می‌دهد. 

گوگل توصیه میکند هاست را در نزدیکی کاربران قرار دهید. اگرچه انتخاب هاست ایرانی باعث میشود سایت برای کاربران سریعتر لود شود اما هاست‌های ایرانی کیفیت بالایی ندارند و بدلیل مشکلات زیرساخت ایران اغلب باعث کاهش نمره سایت در ابزارهای تست سرعت میشوند. 

البته باید گفت رتبه سایت در ابزارهای تست سرعت اهمیت انچنانی ندارد، مشکل هاست‌های ایرانی آپتایم پایین،  قیمت بالا در مقایسه با رقبای خارجی، بروز اختلالات زیاد، پشتیبانی ضعیف و کیفیت پایین است. 

این مساله بستگی به تغییراتی دارد که بعد از تحویل کار در سایت اعمال شود. مثلا بروزرسانیهای وردپرس و افزونه های مختلف باعث تغییر نحوه عملکرد بخش‌های مختلف سایت می‌شود و این تغییرات ممکن است بر سرعت سایت اثرگذار باشد. با این حال این تغییرات در بازه‌های زمانی کوتاه شدید نیست.

از طرفی نصب پلاگین‌های جدید و عدم رعایت نکات آموزش داده شده پس از تحویل کار، می‌تواند باعث کاهش سرعت سایت شود.

در صورت نیاز میتوانید از خدمات پشتیبانی سایت نردبان استفاده کنید و از سرعت بالای سایت در بلند مدت مطمئن شوید.

به این مطلب چند ستاره می‌دهید؟ (کمترین امتیاز سمت راست، بیشترین امتیاز سمت چپ)
(تعداد رای: 1 – امتیاز میانگین: 5)

آغاز همکاری

جهت دریافت مشاوره در مورد خدمات افزایش سرعت سایت نردبان فرم سفارش را تکمیل کنید. کارشناسان نردبان پس از بررسی وضعیت سرعت سایتتان، در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

فهرست مطالب