جای پاتو محکم کن!

خدمات طراحی سایت

ما به شما در طراحی و توسعه وبسایت‌ زیبا، کارآمد و کاربرمحور که نتایج مثبت برای کسب و کار شما داشته باشد کمک خواهیم کرد.

خدمات-طراحی-سایت

خدمات طراحی سایت نردبان

خدمات-طراحی-سایت-نردبان

طراحی سایت شرکتی

ارائه تصویری مناسب از شرکت و کسب و کار شما با طراحی اصولی و در نظر گرفتن ملزومات سایت شرکتی میسر است. خدمات طراحی سایت نردبان پاسخگوی نیازهای مدیران کسب و کارها است.

طراحی سایت گردشگری

شبکه‌های اجتماعی تنها بخش کوچکی از کانال جذب مشتری برای ارائه دهندگان خدمات گردشگری است. طراحی سایت گردشگری به زبان فارسی و لاتین از خدمات نردبان است.

طراحی سایت وردپرس

سادگی مدیریت، قابلیت گسترش پذیری و سئوی مناسب، منجر به محبوبیت طراحی سایت با وردپرس شده است. طراحی سایت وردپرسی با رعایت اصول سئوی وردپرس از خدمات نردبان است.

طراحی سایت خلاقانه

طراحی خلاقانه سایت منجر به تمایز کسب و کار شما از رقبا خواهد شد. با بهره گیری از خدمات طراحی سایت خلاقانه نردبان تجربه‌ای متفاوت برای کاربران خود رقم بزنید.

طراحی سایت فروشگاهی

از رقابت با بزرگان خرید آنلاین در وب فارسی نهراسید. به کمک خدمات سئوی فروشگاهی نردبان در موتورهای جستجو رتبه کسب کنید و کاربران بیشتری را جذب کنید و فروش خود را افزایش دهید.

طراحی قالب اختصاصی

برای انعکاس هویت برندِ خود نیازمند طراحی و استفاده از قالبی هستید که اختصاصا برای کسب و کار شما طراحی شده و پاسخگوی نیازهای مخاطبان شما نیز باشد.

چرا به وب سایت نیاز دارید؟

امروزه داشتن یک وبسایت زیبا، کارآمد و حرفه‌ای یکی از الزامات حضور فعال کسب و کار شما در فضای دیجیتال است. داشتن وبسایت به شما کمک می‌کند مشتریان بیشتری جذب کنید و فروش بیشتری داشته باشید. نردبان در ایجاد یک سایت کارآمد که به خوبی بیانگر کسب و کار شما باشد شما را یاری خواهد کرد.

ایجاد هویت در فضای آنلاین

داشتن یک وب سایت باید اولین قدم شما برای سرمایه گذاری در هویت آنلاین خود باشد. بهره‌مندی از یک وبسایت حرفه‌ای درک کاربران از برند و کسب و کار شما را شکل خواهد داد.

ایجاد هویت

گسترش بازار و افزایش مخاطبین

با گسترش نفوذ در اینترنت، مخاطبان شما که دسترسی به اینترنت دارند می‌توانند بهتر و آسان‌تر از همیشه وبسایت شما را ببینند و در صورت تمایل از خدمات و محصولات شما استفاده کنند.

گسترش بازار

افزایش رضایت کاربران و خلق ارزش

داشتن وبسایت به شما کمک می‌کند تا با استفاده از امکانات تولید و انتشار محتوایی که در دسترس شماست به انتشار مطالب وبلاگی، راهنمای محصول و .. بپردازید و رضایت کاربران را افزایش دهید.

رضایت کاربران

بهره‌مندی از ابزارهای بازاریابی دیجیتال

مالکیت یک وبسایت به عنوان رسانه اختصاصی کسب و کار شما، توانایی بهره مندی از ابزارهای مختلف بازاریابی دیجیتال نظیر سئو، تبلیغات گوگل، تبلیغات بنری و ... را خواهد داد.

بهره‌مندی از ابزارها

چرا نردبان؟

داشتن یک وب‌سایت برای موفقیت در فضای وب کافی نیست. یک وب‌سایت حرفه‌ای و کارآمد می‌تواند تفاوت اصلی شما با رقبایتان باشد. وب‌سایت شما علاوه بر زیبایی بصری باید تجربه کاربری خوبی هم رقم بزند. به این معنی که کاربر از چرخیدن در وب‌سایت لذت برده و به راحتی بتواند به آنچه می‌خواهد، دسترسی پیدا کند. وب‌سایتی که واکنش‌گرا (ریسپانسیو) است و روی موبایل و دیگر دستگاه‌ها هم به خوبی به نمایش درمی‌آید. ساختار اطلاعات و سرعت وب‌سایت که از سوی بسیاری از طراحان مورد غفلت واقع می‌شوند، نقش اساسی‌ای در موفقیت وب‌سایت ایفا می‌کنند.
نردبان این ویژگی‌ها را برای هر وب‌سایتی ضروری می‌داند و خدمات طراحی سایت را با چنین رویکردهایی ارائه می‌دهد. از سوی دیگر، شناخت کافی از فضای کسب و کار و درک درست نیازهای مشتری به طراحی سایت بهتری منجر خواهد شد. تیم نردبان پیش از آغاز پروژه با برگزاری جلسات مشاوره و همفکری با شما، تلاش می‌کند به این مهم دست پیدا کند. فراموش نکنیم دانش و تجربه‌ در زمینه سئو، مکمل قدرتمندی برای فرآیند طراحی یک سایت حرفه‌ای است. از این رو استفاده از خدمات طراحی سایت گروه دیجیتال نردبان، رشد پایدار و جایگاه برتر وب‌سایت شما را تضمین خواهد کرد.

تعدادی از نمونه کارهای طراحی سایت

مراحل طراحی سایت در نردبان

۱- مشاوره و ارزیابی پروژه

در این مرحله با مشورت کارفرما در مورد نیازمندی‌های سایت تصمیم گیری خواهد شد. باتوجه به لوگو و رنگ‌های سازمانی الگوی کلی برای طراحی گرافیکی سایت استخراج خواهد شد.

۲- طراحی نسخه اولیه وبسایت

با توجه به امکانات مد نظر کارفرما و نیازمندی‌های سایت و با در نظر گرفتن اصول سئو، طراحی واکنشگرا و تجربه کاربری، نسخه اولیه سایت طراحی و پیاده سازی خواهد شد.

۳- انجام اصلاحات کارفرما

کارفرما به مدت دو هفته فرصت برای بررسی و ارزیابی نسخه اولیه وبسایت خواهد داشت. پس از ارائه اصلاحات و پیشنهادات کارفرما، نسخه اصلاح شده سایت در دسترس کارفرما قرار خواهد گرفت.

۴- تست نهایی و تحویل سایت

تست های مختلف سرعت و سازگاری با دستگاه‌های موبایل روی نسخه تایید شده توسط کارفرما انجام خواهد شد و مستندات آن به کارفرما ارایه می‌شود. در نهایت یک جلسه آموزش بارگذاری محتوا ارائه می‌شود.

سوالات متداول خدمات طراحی سایت

هر پروژه طراحی سایت بر اساس نیازمندی‌های کارفرما ارزیابی و قیمت گذاری می‌شود و این پرسش، پاسخ یکسانی ندارد. پس از برگزاری جلسه پرسش و پاسخ و بررسی نیازمندی‌های پروژه قیمت طراحی سایت شما مشخص خواهد شد. عموما هزینه طراحی سایت توسط نردبان از ۲۰ میلیون تومان شروع خواهد شد.

پروژه‌های طراحی وبسایت بصورت میانگین بین ۴ الی ۸ هفته زمان خواهد برد اما سرعت انجام پروژه و تحویل کار وابسته به کارفرما نیز می‌باشد. در دسترس بودن کارفرما و پاسخگویی سریع و بازخورد به موقع کارفرما به استعلامات تیم طراحی و فراهم نمودن اطلاعات کافی در مراحل اولیه ارزیابی پروژه، ارائه محتوا و اطلاعات مورد نیاز در بازه‌های زمانی تعیین شده برای پروژه طراحی وبسایت از مواردی هستند که از سمت کارفرما بر سرعت انجام پروژه طراحی سایت اثرگذار هستند.

تمامی پروژه‌های طراحی سایت نردبان صددرصد واکنش‌گرا و سازگار با تمامی دستگاه‌ها خواهند بود.

تمامی سایت‌های طراحی شده توسط نردبان یک ماه پشتیبانی رایگان دارند. در صورت نیاز به استفاده از خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت نردبان با ما تماس بگیرید.

سئو یک فرایند مستمر و زمانبر است و عموما نیاز به تعریف پروژه جدید برای موفقیت سئو وجود دارد. ضمن اینکه در تمامی پروژه‌های طراحی سایت نردبان الزامات فنی من جمله سرعت بارگذاری مناسب و واکنشگرا بودن برای بهینه سازی سایت انجام می‌شود، با این حال در صورت محدود بودن بودجه، شما می‌توانيد با یکبار پرداخت از خدمات سئو on-page نردبان استفاده کنید.

کاربری آسان، انعطاف پذیری بالا و سئوی مناسب وردپرس را به محبوبترین سیستم مدیرت محتوا تبدیل کرده است و اکنون بیش از ۴۰ درصد از فضای وب با وردپرس طراحی شده‌اند. تمرکز اصلی تیم نردبان طراحی وبسایت‌های وردپرسی است اما در صورت درخواست کارفرما امکان طراحی با جوملا، دروپال، مجنتو نیز وجود دارد.

تامین محتوا به عهده شماست. شما در کسب و کار خود خبره هستید و بهتر از هر شخص دیگری نسبت به نگارش موارد ضروری در متون آگاهی دارید. در صورت نیاز به کمک، می‌توانید با پرداخت هزینه اضافی از خدمات کپی‌رایتینگ نردبان استفاده کنید و نگارش متون سایت را به ما بسپارید.

 در صورت نیاز به بروز رسانی و اعمال تغییرات در وبسایت خود نیز می‌توانید از نردبان کمک بگیرید. برای ارزیابی پروژه و درخواست خود با ما تماس بگیرید.

 

به این مطلب چند ستاره می‌دهید؟ (کمترین امتیاز سمت راست، بیشترین امتیاز سمت چپ)
(تعداد رای: 7 – امتیاز میانگین: 5)

برای جلوه‌ای متفاوت...

با ما تماس بگیرید تا وب‌سایت رویایی شما را به تصویر بکشیم

cloud 2
cloud 4
cloud 4
cloud 1
cloud 3
cloud 3
cloud 2
cloud 2
climb
فهرست مطالب