مسیر روشن می‌شود...

مشاوره سئو

من سلمان محمدی، مشاور سئو و بنیانگذار گروه دیجیتال نردبان هستم و به شما کمک می‌کنم تا مشکلات سئوی سایتتان را بشناسید، از اشتباهات جلوگیری کنید و رتبه بیشتری در گوگل بگیرید.

سلمان محمدی مشاور سئو

مشاور سئو کیست؟

مشاور سئو (SEO Consultant) فردی است که در زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) تخصص دارد و به کسب و کارها کمک می‌کند تا رتبه سایت در صفحه نتایج موتورهای جستجو نظیر گوگل را بهبود دهند و ترافیک ارگانیک بیشتری دریافت کنند. مشاور سئو با بررسی و تحلیل جنبه‌های مختلف سئوی سایت نظیر سئوی تکنیکال، استراتژی محتوایی، سئوی آف پیج به ارائه راهکارهایی برای بهبود عملکرد سئوی سایت می‌پردازد. 

مشاوره سئو چیست؟

مشاوره سئو یکی از خدمات در زمینه سئو و افزایش رتبه در گوگل است که در آن یک مشاور سئو بصورت تخصصی به بررسی سایت پرداخته و راهکارهایی را برای حل مشکلات سئوی سایت و افزایش رتبه گوگل ارائه می‌دهد. در مشاوره سئو در مقایسه با خدمات سئو در شرکت‌های سئو، بصورت ویژه‌تر و اختصاصی‌تر به بررسی سایت کارفرما پرداخته می‌شود.

خدمات مشاوره سئو سایت

استراتژی سئو هر سایت مختص همان سایت است. در خدمات مشاوره سئوی سلمان محمدی، بنیانگذار گروه دیجیتال نردبان، تمامی جنبه‌های سئوی سایت و افزایش رتبه در گوگل پوشش داده می‌شود. بطور کلی وظایف مشاور سئو به شرح زیر است و خدمات مشاوره سئو ما شامل موارد زیر است:

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی

در خدمات مشاوره سئو با بهره‌مندی از ابزارهای مختلف کیورد ریسرچ، کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار استخراج و اولویت بندی شده و به شما کمک می‌کنیم تا اهداف واقع بینانه و زودبازده با توجه به میزان رقابت در کلمات کلیدی مدنظرتان را تعریف کنید و صفحات درست را برای کسب رتبه در هر کلمه کلیدی هدف گذاری کنید.

بهبود سئوی داخلی (On-Page SEO)

بهبود سئوی داخلی سایت

سایت شما از جنبه‌های مختلف سئوی داخلی (On-Page SEO) توسط مشاور سئو ارزیابی شده و توصیه‌های مختلفی برای بهینه سازی محتوای سایت بر اساس کلمات کلیدی، اصلاح ساختار لینک‌های داخلی، برنامه لینک‌های داخلی، بهبود ساختار صفحات و بهینه سازی متا تگ‌ها، بهبود سئوی تکنیکال، سرعت سایت و تنظیمات فنی سایت خواهد بود.

بهینه سازی سئوی خارجی دریافت بک لینک

بهینه سازی سئوی خارجی

بخشی از خدمات مشاوره سئو، بهینه سازی سئوی خارجی (Off_page SEO) و دریافت راهنمایی درباره نحوه دریافت بک لینک‌های با کیفیت با کمترین هزینه است. برنامه ریزی و انتخاب درست وبسایت‌های هدف در کمپین‌های رپورتاژ آگهی و PR توسط مشاور سئو سایت انجام شده و توصیه‌هایی جهت بهره مندی بیشتر از شبکه‌های اجتماعی و سوشیال سیگنال ارائه می‌شود.

آنالیز-رقبا

آنالیز رقبا

آنالیز رقبا و اطلاع از نقاط قوت و ضعف رقبای برتر یکی از بخش‌های اصلی خدمات مشاوره سئوی سایت در گروه دیجیتال نردبان است. مشاور سئو با تحلیل نقاط ضعف و نقاط قوت رقبا از جمله سئوی آن‌پیج، سئوی تکنیکال، استراتژی محتوایی و تجربه کاربری به شما کمک می‌کند تا بتوانید جایگاه رقبا در صفحات نتایج جستجوی گوگل را تصاحب کنید. 

تنظیم استراتژی سئو​

تنظیم استراتژی سئو

مشاور سئو از اطلاعات بدست‌آمده از آنالیز سئو و کلمات کلیدی هدف برای طراحی استراتژی سئو استفاده می‌کند. خدمات مشاوره سئوسایت مسیر پیشرفت شما را در قالب برنامه‌های بلند مدت و کوتاه مدت طرح ریزی می‌کند. گام اول در اغلب پروژه‌های مشاوره سئو بیشترین افزایش رتبه در کوتاهترین زمان ممکن است. مشاور سئو همچنین نکاتی را در برای بهبود تجربه کاربری (UX) و نرخ تبدیل ارائه می‌دهد.

تحلیل و گزارش دهی

تحلیل و گزارش دهی

مشاور سئو با تحلیل و بررسی داده‌های موجود در ابزارهای مختلف نظیر گوگل سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس وضعیت ترافیک و رتبه کلمات و میزان اثربخشی اقدامات مختلف را اندازه گیری می‌کند و این اطلاعات را در قالب گزارش‌های ماهانه سئو به شما عرضه می‌کند. گزارشات و تحلیل‌های انجام شده توسط مشاور SEO به شما کمک می‌کند تا با یک رویکرد داده محور استراتژی سئو و تولید محتوای خود را بهبود دهید.

آموزش سئو و تولید محتوا

آموزش سئو و تولید محتوا

مشاور سئو با آموزش صاحبان کسب و کار، تولید کنندگان محتوا و برنامه نویسان سایت نکات ضروری را در زمینه سئو آموزش می‌دهد. انتقال تجربه مشاور سئو در زمینه تولید محتوا، نکات فنی سایت و آخرین تغییرات گوگل باعث می‌شود تا از اشتباهات جلوگیری کنید و دانش سئوی همه افراد کسب و کار افزایش یابد.

راهنماییهای استراتژیک

راهنمایی‌هایی استراتژیک

مشاور سئو می‌تواند در انجام تغییرات گسترده در سایت نظیر افزودن خدمات جدید، مهاجرت به دامنه جدید، بازطراحی سایت و تغییر قالب، تغییر زبان برنامه نویسی سایت و موارد مشابه به شما کمک کند. توصیه‌های مشاور سئو به شما کمک می‌کند تا رتبه سایتتان را حفظ کنید و از افت رتبه ناگهانی صفحات سایت در هنگام انجام تغییرات اساسی در سایت جلوگیری کنید.

چرا به
مشاوره سئو
نیاز دارید؟

تجربه ناکافی در سئو

یادگیری و پیاده‌سازی جنبه‌های مختلف سئو امری زمانبر است. تخصص و تجربه یک مشاور سئوی حرفه‌ای ضمن جلوگیری از اشتباهات مخرب به شما در اولویت‌بندی و اجرای درست تکنیک‌های مختلف سئو کمک خواهد کرد.

عدم وجود استراتژی سئو

برای موفقیت در سئوی سایت باید نقاط ضعف و قوت رقبا را به دقت بررسی کرده و از داده‌های موجود در ابزارهای مختلف آنالیزِ وب، نظیر گوگل سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس نهایت استفاده را ببرید. یک مشاور سئو مجرب استراتژی شما برای استفاده از این ابزارها را تعیین می‌کند.

بودجه محدود

برون‌سپاری کلیه اقدامات لازم برای بهینه سازی سایت به یک شرکت سئو، هزینه‌ای دربردارد که خارج از توان بسیاری از کسب‌وکارهاست. با بهره‌گیری از دانش و تجربه یک مشاور سئو خودتان می‌توانید سئوی سایت را مدیریت کرده و در هزینه‌ها صرفه جویی کنید.

تغییرات پیوسته در الگوریتم گوگل

الگوریتم رتبه بندی نتایج در گوگل دائما در حال تغییر است. با بهره مندی از خدمات مشاوره سئو حرفه‌ای نردبان، از پیاده‌سازی به موقع تغییرات مطابق با بروزرسانی‌های الگوریتم گوگل اطمینان حاصل کنید. چنین اقداماتی تفاوت شما را با رقبا رقم می‌زند.

عدم پیشرفت در سئوی سایت

در طول پروژه سئو ممکن است دچار افت رتبه شوید یا خروجی کار مطابق انتظار نباشد و ندانید مشکل از کجاست. مشاور سئو به شما کمک می‌کند تا مسیر طی شده را با یک دیدگاه جدید بررسی کنید و روندتان را اصلاح کنید.

سلمان محمدی

مشاور سئو با ۸ سال تجربه

سلام، من سلمان محمدی مدیر گروه دیجیتال نردبان و کارشناس ارشد مهندسی برق از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی هستم. سالهاست که با علاقه‌ی فراوان به پژوهش و فعالیت در حوزه سئو و بازاریابی موتورهای جستجو می‌پردازم. باعث افتخار است که تجربه‌ی 8 ساله‌‌ام در زمینه سئو را با شما به اشتراک بگذارم. به این امید که کسب و کار شما از همه‌ی ابزارهای ممکن برای پیشرفت در فضای وب بهره‌مند شود.
تمامی پروژه‌های مشاوره سئو زیر نظر من انجام خواهد شد. سابقه‌ی من طیف وسیعی از پروژه‌ها از سئوی فروشگاهی و سئو اینترنشنال گرفته تا سئوی گردشگری و وب‌سایت‌های B2B و همچنین تنظیم و پیاده‌سازی استراتژی محتوایی موثر برای بهبود رتبه سایت را شامل می‌شود.
طراحی و پیاده‌سازی استراتژی‌ِ تولید محتوا و رفع مشکلات سئو تکنیکال در کنار بهبود تجربه کاربری و لینک‌سازیِ هدف‌مند راهکارهای مورد علاقه من برای بهبود سئوی سایت است. تسلط همه جانبه بر این راهکارهاست که کسب رتبه‌های برتر گوگل و در نتیجه افزایش بازدید را برای یک وبسایت ممکن می‌سازد.
بی شک موفقیت در سئو نیازمند همکاری و ارتباط موثر با تیم‌های تولید محتوا و برنامه‌نویسی است. یک مشاور سئو خوب می‌داند موفقیت پروژه تنها به او وابسته نیست. از این رو تلاش من مدیریت تیم و برقراری ارتباط موثر با افراد دخیل در یک کسب و کار اینترنتی است.

تجربه‌های کاری من در زمینه مشاوره سئو:

 • مشاوره سئو سایت‌های شرکتی و خدماتی در حوزه‌های مختلف
 • مشاوره سئو سایت‌های فروشگاهی
 • مشاوره سئوی تکنیکال در زبان‌های برنامه نویسی مختلف
 • مشاوره تشکیل تیم سئو در کسب و کارهای مختلف
 • متخصص در زمینه سئوی سایت‌های وردپرسی و سایر CMSها نظیر جوملا و Wix

من به صورت اختصاصی به طراحی و تنظیم استراتژی سئو و مدیریت پروژه سئوی سایت برای کسب و کارهای مختلف می‌پردازم. این همکاری می‌تواند در قالب همکاری‌های بلندمدت و یا به صورت پروژه‌ای و ساعتی باشد. پروژه‌های بلندمدت مشاوره سئوی اجرا شده توسط من، تفاوت‌هایی با خدمات سئوی مرسوم ارائه شده توسط شرکت‌های مختلف دارد.

 خدمات مشاوره سئو در مقایسه با استفاده از خدمات استاندارد در شرکت‌های سئو چه تفاوتی دارد؟

 1. آژانس‌های سئو معمولا از راهکارهای عمومی سئو برای سئوی سایت‌های مختلف استفاده می‌کنند و تیم سئو می‌تواند متشکل از سئوکاران مبتدی یا باتجربه باشد و ترکیب تیم سئو در طول پروژه متغیر است. در نقطه مقابل مشاورین سئو فرصت بررسی‌های دقیق‌تر و توسعه استراتژی‌های اختصاصی‌تر برای مشتریانشان دارند، یکپارچگی بیشتری در تصمیم گیری و اجرا وجود دارد و کیفیت خدمات در مدت همکاری ثابت‌تر است.
 2. برقراری ارتباط با شرکت سئو سخت است و پیام‌ها معمولا در قالب سیستم تیکتینگ رد و بدل شده و سرعت کمتری در انتقال پیام بین طرفین وجود دارد. در نقطه مقابل، برقراری ارتباط با مشاوران سئو راحت‌تر و موثرتر است. 
 3. شرکت‌های سئو دارای پلن‌های قیمتی مشخصی هستند و سایر نیازمندی‌ها خارج از توافق اولیه نیازمند پرداخت هزینه اضافی است، اما خدمات مشاوره سئو نردبان انعطاف‌پذیری دارد و متمرکز بر نیازمندی‌های کارفرما تنظیم می‌شود.
 4. آژانس‌های سئو دارای سطوح متفاوتی از میزان مهارت و تجربه در سئوی سایت‌های مختلف در حوزه‌های مختلف هستند و به دلیل حجم کاری بیشتر، سئوکاران کمتر فرصت یادگیری و انطباق دارند. در مقابل، یک مشاور سئو فرصت بیشتری برای مطالعه درباره تغییرات بازار هدف، یادگیری، انطباق پذیری و بروزرسانی استراتژی سئوی کارفرما دارد.

همین حالا برای سفارش مشاوره سئو تماس بگیرید

مشاوره سئو به ارائه مشاوره و راهنمایی‌های حرفه‌ای به صاحبان کسب و کار، برندها و مدیران سایتی که به دنبال بهبود رتبه در گوگل و افزایش بازدید سایت خود هستند، اشاره دارد. مشاوران سئو متخصصین در زمینه بهینه سازی موتور جستجو (سئو) برای افزایش بازدید سایت و کسب رتبه‌های برتر در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) هستند.

 1.  اگر قصد تاسیس یک سایت و کسب وکار اینترنتی را دارید از یک مشاور سئو درباره انتخاب نام دامنه، تکنولوژی مورد استفاده در طراحی سایت، استراتژی سئو، الزامات فنی در طراحی سایت،  استراتژی محتوایی و طراحی ساختار اطلاعاتی سایت کمک بگیرید.
 2.  اگر مدیر یک کسب و کار هستید و نیروی تولید محتوا و آشنا به سئو در اختیار دارید جهت بهره‌مندی حداکثری از منابع موجود می‌توانید از مشاوره سئو استفاده کنید. مشاوره سئو با انتقال دانش به تیم محتوا و برنامه نویسی سایت به شما کمک خواهد کرد تا استراتژی سئو خود را بهبود بخشید.
 3. اگر قصد تغییرات اساسی در سایت و بازطراحی سایت دارید مشاور سئو به شما کمک خواهد کرد تا از کاهش رتبه در گوگل و کاهش ترافیک ناشی از تغییر ساختار و رابط کاربری  جلوگیری کنید.
 4. اگر در یکی از جنبه‌های سئو نیاز به راهنمایی و سوال از یک متخصص دارید. در صورتی که سایت شما دارای مشکلات یکی از مشکلات سئو تکنیکال است و به دنبال راهکار درست هستید یک مشاور سئو با بررسی سایت شما راهکار مناسب را در اختیار شما خواهد گذاشت.
 5. اگر قصد دارید یک متخصص در زمینه موتورهای جستجو مدیریت پروژه سئوی سایت شما را به عهده بگیرد و استراتژی اختصاصی‌تری در مقایسه با آژانس‌های سئو برای شما طراحی کند.

زمان جلسات مشاوره سئو یک ساعت است. این زمان با هماهنگی قبلی و توافق کارفرما قابل افزایش است.

جلسات مشاوره سئوی ساعتی به دو صورت برگزار می‌شود:

 1. جلسات مشاوره بدون آمادگی قبلی: در این حالت مشاور سئو در جلسه کارفرما حاضر شده و در جلسات با تایم مشخص به پاسخگویی سوالات کارفرما می‌پردازد. قیمت مشاوره سئو در این حالت ساعتی یک میلیون و پانصد تومان است.
 2. همراه با آمادگی قبلی: در این حالت کارفرما سوال خود را قبل از جلسه مشاوره برای نردبان ارسال می‌کند. تیم نردبان و مهندس سلمان محمدی به بررسی جنبه‌های مختلف مساله و سایت کارفرما خواهند پرداخت و با آمادگی کامل در جلسه کارفرما حاضر خواهند شد. قیمت این مدل جلسات مشاوره ساعتی دو میلیون تومان است.

در همکاری‌های بلندمدت هزینه مشاوره سئو بصورت ماهانه و بسته به نیازمندی‌های کارفرما، تعداد جلسات و بررسی وضعیت سایت مشخص خواهد شد.

در صورتی که بودجه محدودی دارید و یا در یکی از حوزه‌های خاص سئو نیازمند راهنمایی و مشاوره هستید می‌توانید درخواست جلسه مشاوره بصورت ساعتی داشته باشید.

جلسات مشاوره ساعتی بصورت ویدیوکال و از طریق اسکایپ برگزار می‌شود. در پروژه‌های بلندمدت، جهت آموزش تیم محتوا و افزایش بهره‌وری برخی از جلسات بصورت حضوری برگزار می‌شود.

به این مطلب چند ستاره می‌دهید؟ (کمترین امتیاز سمت راست، بیشترین امتیاز سمت چپ)
(تعداد رای: 10 – امتیاز میانگین: 4.5)

بله، امکان عقد قرارداد ماهانه مشاوره سئو برای کسب‌وکارهای مختلف وجود دارد. مبلغ اینگونه قراردادها پس از بررسی اولیه نیازمندی‌های کارفرما، وضعیت وبسایت و مدت زمان پروژه مشخص خواهد شد.

شروع یک همکاری موفق

برای سفارش مشاوره سئو کافی است فرم زیر را پر کنید. همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

فهرست مطالب