درباره گروه نردبان

با همراهانتان در دنياى ديجيتال آشنا شويد

داستان نردبان

نردبان حاصل یک رفاقت چندین ساله است. رفاقتی که از دانشگاه آغاز شد و در محیط‌های کاری تهران گسترش پیدا کرد. شوق ورود به بازار کار در کنار حفظ روابط دوستانه، باعث شد رویای همکاری در سر بپرورانیم. امید داشتیم بتوانیم ارتباط سالم و سازنده‌ای که در فضای دوستی برقرار کرده‌ایم، در یک محیط کاری نیز ایجاد کنیم. محدودیت‌های مختلف مانع از این شد که همکاری به سرعت محقق شود. شاید تقدیر این بود که سال‌ها در فضاهای متفاوت کار کنیم، تجربه‌های تلخ و شیرینی را پشت سر بگذاریم، تخصص‌های متنوعی کسب کنیم و آنگاه با اندوخته‌ای کامل‌تر گرد هم بیاییم. این چنین گروه نردبان با انگیزه‌ای واقعی شکل گرفت. اکنون پنج سال است این اعضا مرحله‌ای دیگر از رشد را در کنار هم تجربه می‌کنند.

صمیمیت در فضای کار افسانه است؟!

گروه نردبان مجموعه‌ای از آدم‌های تحصیل‌کرده است که شوق زندگی و کار دارند. ما با دورهمی‌هایمان شناخته می‌شویم. با بُردگِیم و در اولین فرصتی که دست دهد سفر به دامان طبیعت و کمپینگ. با کار گروهی ملال را از محیط زدوده و مرزهای کار و رفاقت را کمرنگ کرده‌ایم. امید داریم رابطه با مشتری نیز رنگ رفاقت و همکاری به خود بگیرد.

داستان لوگوی نردبان
نردبان بیانگر صعود در دنیای دیجیتال است. در طراحی لوگو، از شباهت فرم ظاهری نردبان با علامت هشتگ استفاده شده است.​
وجه-تمایز-ما

وجه تمایز ما

علاقه به فضای وب و چالش‌های آن باعث شده همیشه به‌روز بمانیم. کار و مطالعه را با هم پیش ببریم و پیگیر آخرین پیشرفت‌های وب، سئو و تکنولوژی باشیم.

ما به پیشرفت‌تان تعهد داریم زیرا رشد شما، بر اعتبار ما می‌افزاید. اما وسعت کار، چالش‌ها و تغییرات مداومِ فضای وب باعث می‌شود خدمات ما همواره بیش از توافق اولیه باشد. از این رو شفافیت برای ما تنها یک شعار نیست بلکه ضرورت است.

ارتباط صمیمانه با مشتری به ما کمک می‌کند شناخت بهتری از کسب و کار او پیدا کرده و نتیجه بهتری رقم بزنیم.

 

مأموریت ما

فضای وب فارسی هنوز فاصله‌ی زیادی با دنیای دیجیتال انگلیسی‌زبان دارد. این فاصله تنها با داشتن نگاه حرفه‌ای قابل جبران است. ما به این نگاه متعهدیم و رویای‌مان یک رقابت حرفه‌ای، سالم و سازنده بین وب‌سایت‌ها و نیز بین ما و رقبایمان است. مأموریت ما این است که به سهم خود در تقویت فضای وب فارسی نقش ایفا کنیم. می‌خواهیم با طراحی وب‌سایت‌های کاربرپسند و خوش‌منظر، تولید محتوای مفید و مؤثر و خدمات سئو حرفه‌ای و کلاه سفید در نهایت به رقابتی دامن بزنیم که به تقویت و پیشرفت فضای وب فارسی منجر شود.

اعضای تیم نردبان

نردبان توانسته با گرد هم آوردن افراد متخصص در زمینه طراحی سایت و سئو، خدمات جامع و کاملی را با بهترین کیفیت به شما ارائه دهد.

Salman

سلمان محمدی

بنیانگذار

متخصص سئو و بازاریابی دیجیتال

راشد بیانی

راشد بیانی

هم بنیانگذار

طراح UI/UX انواع وبسایت‌های شرکتی و فروشگاهی

مسعود قادری آذر

مسعود قادری آذر

مدیر بخش تولید محتوا

کپی‌رایتر و کارشناس تولید محتوای بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو

شبنم کامیار

شبنم کامیار

طراحی برند و هویت بصری

فارغ‌التحصیل رشته طراحی صنعتی، متخصص در زمینه طراحی هویت برند و هویت بصری

ساسان خوش نیت

ساسان خوش‌نیت

کارشناس تولید محتوای ویدئویی

فیلمساز و متخصص تولید ویدئوهای تبلیغاتی و محتوای ویدئویی برای وب‌سایت‌ها

مینا خلخالی

مینا خلخالی

کارشناس بازاریابی دیجیتال

کارشناس بازاریابی دیجیتال و افزایش بازدهی کسب و کارها در فضای مجازی

فرم-مشاوره سئو و طراحی سایت

فرم مشاوره

جهت دریافت مشاوره در مورد خدمات مورد نیاز خود فرم زیر را تکمیل کنید. کارشناسان نردبان پس از بررسی درخواست شما با شما در تماس خواهند بود.